Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie

W internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnocinie może mieszkać 76 osób. Pokoje są dwu i trzy osobowe wyposażone w tapczany, szafki, szafy, stoły i krzesełka.

Budynek jest dwukondygnacyjny, wewnątrz podzielony na cztery półpiętra-dwa na pierwszym piętrze i dwa na drugim. Na parterze znajdują się: jadalnia, świetlica, pokój wychowawców, pokój kierownika Internatu, izolatki, oraz pomieszczenia kawiarenki. Na pierwszym piętrze znajduje się biblioteka z czytelnią i pokój gospodarczy, na drugim piętrze pokój cichej nauki. Na każdym skrzydle znajdują się cztery łazienki, sanitariaty i pokoje wychowawców.

Zapraszamy do korzystania z usług Internatu
w zakresie wynajmu pomieszczeń!!!

Udostępniamy następujące pomieszczenia w internacie:

• Świetlicę
  • Stołówkę z zapleczem
  • Pokoje mieszkalne

Więcej informacji można uzyskać u kierownika internatu.

Numer telefonu Internatu (0-44) 616-51-86.

Cennik usług

Opłata za wyżywienie ucznia w internacie wynosi 13 zł/osoba dzienna stawka (śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolacja)
Obiad dla ucznia – 5.00 zł/osoba
Opłata stała dla ucznia za zakwaterowanie 50 zł/osoba miesięcznie

Koszt wynajęcia internatu przez osoby fizyczne lub firmy uzgadniany każdorazowo z kierownikiem internatu.

Głównym celem pracy Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnocinie jest zapewnienie młodzieży najbardziej korzystnych warunków do nauki, aktywnego wypoczynku, poprawy stanu zdrowia i sprawności fizycznej, rozwijania zainteresowań oraz kontynuowania i wzbogacenia pracy wychowawczej prowadzonej przez szkołę i organizacje młodzieżowe.

Pokój dla ucznia

Budynek internatu