Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie

ZSR Czarnocin
w filmowym obiektywie – 2015
Oferta edukacyjna dla młodzieży Oferta edukacyjna dla dorosłych

Naukę lepiej zacząć od technikum!!!

Plusy nauki w technikum:

• po ukończeniu technikum absolwenci mają konkretny zawód, mogą podjąć pracę.
  • technikum nie zamyka drogi do dalszego kształcenia, po maturze można studiować.
  • absolwentom technikum jest łatwiej na studiach technicznych, ponieważ mają zajęcia praktyczne w szkole i praktyki zawodowe w różnych firmach.
  • uczniowie mogą zdobyć suplement do dyplomu Europass, potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Daje on możliwości podjęcia pracy w krajach Unii Europejskiej.
  • wielu techników współpracuje też z uczelniami, np. z Politechniką Łódzką, SGGW.

Wybierając naszą szkołę - wybierasz konkretny zawód!!!

Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł nowe wyzwania, które wynikają z przyspieszonego rozwoju cywilizacyjnego. Wybór szkoły to inwestycja we własną przyszłość. Twoja decyzja powinna być więc wnikliwie przemyślana. Nasza szkoła oferuje Ci zawody i specjalności dające możliwość odnalezienia swego miejsca na rynku pracy.

Ponadto nasza placówka jest szkołą bezpieczną, wolną od obecności subkultur młodzieżowych i przemocy. Przyjazna współpraca nauczycieli i uczniów tworzy niepowtarzalny klimat. Sprawia on, że szkoła staje sie wspólnotą ludzi sobie bliskich, życzliwych, wzajemnie się wspierających.

"Dokąd się człowiek uczy, to jest młody"

Lista podmiotów, które wykonują badania uczniów/słuchaczy szkół zaocznych w 2016 roku   POBIERZ

/>