Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie

Do pobrania informacje dla rodziców

Harmonogram indywidualnych konsultacji nauczycieli z rodzicami w Zespole Szkół Rolniczych im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie w roku szkolnym 2015/2016

POBIERZ
Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie w roku szkolnym 2016/2017

POBIERZ
Podanie o usprawiedliwienie nieobecności ucznia na zajęciach lekcyjnych

POBIERZ   Zatwierdzony na posiedzeniu Rady Pedagogicznej 11 września 2008 r.

Wniosek o zwolnienie ucznia z zajęć

POBIERZ   Zatwierdzony na posiedzeniu Rady Pedagogicznej 11 września 2008 r.
Wniosek o zwolnienie ucznia z zajęć wychowania fizycznego

POBIERZ   Zatwierdzony na posiedzeniu Rady Pedagogicznej 10 września 2015 r.
Oświadczenie rodzica w związku ze zwolnienie ucznia z zajęć wychowania fizycznego

POBIERZ   Zatwierdzone na posiedzeniu Rady Pedagogicznej 10 września 2015 r.

Harmonogram zebrań wychowawców klas z rodzicami

I22 września 2016 r.

II3 listopada 2016 r./IV klasy/

III15 grudnia 2016 r.

IV16 lutego 2017 r. /I, II, III klasy/

V16 marca 2017 r. /IV klasy/

VI 18 maja 2017 r.

Dodano: 30 sierpnia 2016 r.

Przedstawiciele Rady Rodziców

Przewodniczący Ilona Kaczmarek
SekretarzIwona Marczak
SkarbnikAndrzej Bartos

Dodano: 21 października 2015 r.

Rozmowa jest podstawą dobrych kontaktów z dzieckiem, a podstawą rozmowy jest uważne słuchanie.

Znajdź czas dla swojego dziecka.

Rodzina jest najlepszym miejscem do rozmowy z dziećmi o zagrożeniach i problemach narkomanii.

Narkotyki stały się dostępne wszędzie: w szkole, na ulicy, w dyskotece. Kontakt z nimi może przydarzyć się każdemu dziecku, także Twojemu. Stanowią one realne niebezpieczeńsywo, przzed którymi jednak możesz swoje dziecko ochronić. Jeśli chcesz być dla dziecka autorytetem i partnerem podczas rozmów na ten temat powinieneś:
  • wykazać się rzetelną wiedzą na teamt środków odurzających, aby umieć obalić fałszywe przekonania, jakie Twoje dziecko może posiadać na temat narkotyków,
  • nauczyć się rozpoznawać sygnały ostrzegawcze, wskazujące na zażywanie środków odurzających.

Wielu rodziców nigdy nie zgodziłoby się, by ich dziecko wypiło kieliszek wódki, tolerują jednak wypicie butelki piwa, mimo, że jest w niej tyle samo alkoholu. To poważny błąd.

Powtarzające się picie alkoholu przez nastolatki może poważnie zagrażać ich życiu i negatywnie wpływać na procesy rozwojowe, zwiększyć ryzyko uzależnienie od alkoholu i nikotyny oraz sięgania po narkotyki.